موفقیت آمیز با موفقیت انجام شد.

انتخاب، مقایسه، رزرو اقامتگاه راحت تر از همیشه!

اجاره ویلا، آپارتمان و بوم سریعتر و بصرفته تر با بوم گرد

بوم‌گرد بعنوان یکی از محبوب ترین برندهای گردشگری در زمینه اجاره آنلاین روزانه ویلا، خانه، آپارتمان، بوم و... جهت تحقق فرهنگ ایرانگردی و صنعت گردشگری ملی در حال ایفای نقش می باشد، و با ایجاد بستری آنلاین جهت اجاره ویلا، علاوه بر ایجاد اشتغال و تولید درامد پایدار برای میزبانان، بستری امن و مطمئن برای مسافران و گردشگران را فراهم نموده است.سامانه اجاره ویلا بوم‌گرد با بهره گیری از ویلا و اقامتگاه های لوکس و زیبا در سراسر ایران آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در اقصی نقاط ایران می باشد شما به راحتی میتوانید جهت اجاره ویلا و اقامتگاه در شمال مانند ،اجاره روزانه ویلا رامسر،نمک آبرود، چالوس و ... یا اجاره ویلا در کیش، اجاره ویلا در یزد،اجاره اقامتگاه در مشهد، اجاره ویلا در اصفهان،رزور ویلا در کردان و سایر مناطق گردشگری از سامانه اجاره ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی بهره مند گردید. بوم‌گرد زیر نظر شرکت کارافن پرداز مبتکر مانا با شماره ثبت ۶۵۸ فعالیت می‌کند.

آنچه بوم‌گرد دنبال می‌کند؟

بوم‌گرد در نظر دارد تا با حذف فرایندهای سنتی اجاره اقامتگاه‌های خصوصی حین سفر، گردشگر را در مسیری قرار دهد تا با دسترسی به بانکی متشکل از انواع اقامتگاه‌های خصوصی در اقصی نقاط ایران، در امنیت خاطر، اقامتگاه مدنظر خود را به صورت تماماً آنلاین انتخاب کرده و سفری لذت‌بخش را تجربه نماید.

مأموریت بوم‌گرد در این حوزه؟

مهم‌ترین ماموریت بوم‌گرد در این مسیر ارائه‌ی بهترین خدمات اقامتی به گردشگران داخلی است، به گونه‌ای که در فضایی حاکی از امنیت، اعتماد و آرامش از اقامتگاه‌های بوم‌گرد بهره برده و با تکیه بر خدمات و پشتیبانی بوم‌گرد، بهترین سطح کیفی سفر را تجربه کنند.

نحوه ثبت سفارش در سامانه بوم‌گرد

این موقعیت در اختیار شما مهمان گرامی بوم‌گرد قرار گرفته تا با تکیه بر سایت یا اپلیکیشن اندروید این سامانه، اقامتگاه مدنظر خود را به صورت روزانه رزرو نمائید. به این منظور کافیست، پس از ثبت نام در سامانه‌ی بوم‌گرد اقامتگاه مدنظر خود را انتخاب نموده و با مشخص کردن تاریخ سفر، جزئیات هزینه رزرو خود را مشاهده بفرمائید. در صورت تمایل به اقامت، درخواست رزرو خود را ارسال نموده و منتظر پیام تأیید میزبان خود بمانید.

در مرحله نهایی پس دریافت تأیید میزبان به درگاه پرداخت هدایت شده و فرایند رزرو خود را تکمیل خواهید کرد. بدیهی است شما مهمان گرامی در تمامی مدت زمان اقامت در املاک تحت نظارت بوم‌گرد از پشتیبانی تمام وقت این مجموعه برخوردار خواهید بود. بوم‌گرد این موقعیت را در اختیار شما مهمانان گرامی قرار داده تا به واسطه‌ی امنیت بی چون و چرای این سرویس، اقامتی شیرین و لذت‌بخش را در لوکس‌ترین و به صرفه‌ترین ویلاها، آپارتمان‌ها و سوئیت‌های خصوصی کشور تجربه کنید و به خانواده مشتریان وفادار سامانه بوم‌گرد بپیوندید.